mezoterapia Szczecin.jpg

Mezoterapia Mikroigłowa oraz Igłowa w LuxMedica Beauty w Szczecinie

 Profesjonalny zabieg mezoterapii mikroigłowej oraz igłowej w Szczecinie

Wśród szerokiego zakresu usług świadczonych w gabinetach Luxmedica, szczególne miejsce zajmuje zabieg mezoterapii mikroigłowej oraz igłowej. Polega on na wstrzykiwaniu pod skórę substancji, opartych na specjalnych formułach. Najczęściej w ich zawartości możemy znaleźć m.in. kwas hialuronowy, kofeinę, sole mineralne i aminokwasy, które po wprowadzeniu przenikają w głąb skóry. W naszym salonie medycyny estetycznej oferujemy szeroki wachlarz usług. Nasi kosmetolodzy poza mezoterapią zajmują się również mikrodembrazją, wykonywaniem masażu kobido oraz szeregiem zabiegów oczyszczających twarz.

zabieg mezterapii Szczecin.jpg

Dlaczego warto przyjść na mezoterapie do LuxMedica Beauty w Szczecinie?

Głównym celem jest uzyskanie efektów leczniczych i regeneracyjnych. Pozwala to na szerokie zastosowanie w różnorodnych zabiegach dermatologicznych. Pomagają one przede wszystkim w odmłodzeniu skóry, nadaniu cerze blasku oraz pozbyciu się wstydliwych problemów.

Mezoterapia należy do jednych z popularniejszych zabiegów, przeprowadzanych przez nasz personel. Naszym zadaniem jest skorygowanie nieestetycznych wad oraz niwelowanie zmian, odbierających pewność siebie. Pragniemy, aby nie tylko cera, ale także uśmiech rozświetlał twarze pacjentów.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg mezoterapii?

Jednym z poważniejszych problemów, na które może zaradzić mezoterapia, jest słaba kondycja skóry i pojawiające się zmiany jak np.: przebarwienia, blizny potrądzikowe, sińce pod oczami. Również zmarszczki w okolicach twarzy, na szyi i dekolcie mogą zniknąć przy pomocy tej innowacyjnej metodzie. To co do niedawna powstrzymywało od dostrzeżenia w sobie piękna może na zawsze zniknąć. Wszystko za sprawą mezoterapii, która dodatkowo wpływa na zwiększoną elastyczność, a skóra staje się bardziej nawilżona, miękka i miła w dotyku.

Mezoterapia jest również doskonałą metodą leczenia w przypadku wypadania włosów. Jej skuteczność możliwa jest dzięki zastosowaniu specjalnych substancji leczniczych. Oprócz tego posiada właściwości regeneracyjne co zwiększa rezultaty zabiegów. Wykonywane mogą być również w celu pozbycia się tzw. „pomarańczowej skórki” czyli cellulitu oraz rozstępów.

nieinwazyjny zabieg mezoterapii.jpg
nieinwazyjny zabieg mezoterapii w Szczecinie.jpg

Zabieg mezoterapii odradza się w przypadku:

  • zakażeń wirusowych,

  • bakteryjnego lub grzybiczego zapalenia skóry,

  • chorób nowotworowych,

  • uczulenia na substancję wprowadzaną w głąb skóry,

  • ciąży lub karmienia piersią,

  • posiadania w ciele metalowych elementów oraz rozrusznika serca.

luxmedica beauty logo_15.jpg

Adres

Follow

Godziny otwarcia

 Luxmedica Face and Body Beauty

 ul. Welecka 1a

72-006 Mierzyn

  • Instagram
  • Facebook

Pon - Pt
9:00 - 18:00


 

Kontakt

Tel.: +48 793 797 800

Zobacz jak do nas dojechać