makijaż permanentny Szczecin.jpg

Makijaż  permanentny
w LuxMedica Beauty

Profesjonalny makijaż permanentny w Szczecinie 

Makijaż permanentny polega na podkreśleniu oczu, ust i brwi bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym. Dzięki odpowiedniemu doborowi techniki możliwe jest uzyskanie efektu naturalnego liftingu oraz uwydatnieniu piękna Klientek LuxMedica Beauty. W naszym gabinecie kosmetycznym pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy zajmują się również manicure, Pedicure oraz laminacją brwi. Pełen kompleks zabiegów kosmetycznych zapewni poczucie piękna naszym klientkom.

makijaż permanentny w gabinecie kosmetycznym w Szczecinie.jpg

 Zakres usług makijażu permanentnego w Szczecinie

Jest to naszym głównym celem, dlatego też nasz personel z największą starannością wykonuje trwały makijaż m.in.:

  • kreskę na górnej powiece, podkreślając blask oka;

  • uwydatnienie warg oraz wzmocnienie czerwieni wargowej, poprzez zaznaczenie wraz z wyrównaniem ich konturów oraz pigmentacją całych ust;

  • nadanie idealnej linii  oraz pigmentacji brwi.

Dlaczego warto wykonać makijaż permanentny w Lux Medica Beauty w Szczecinie?

Profesjonalnie wykonany makijaż permanentny pozwala na ukazanie wszystkich walorów kobiecej urody. Dodatkowym efektem jaki można uzyskać jest zamaskowanie niedoskonałości występujących na twarzy, bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom. Dzięki trwałemu makijażowi realnym staje się zniwelowanie defektów na skórze m.in. blizn, przebarwień, plam pigmentacyjnych oraz rekonstrukcja brwi i skorygowanie asymetrii twarzy.

zabieg makijażu permanentnego brwi .jpg
profesjonalny makijaż permanentnyjpg.jpg

Na czym polega wykonanie makijażu permanentnego w Szczecinie?

Wykonaniem makijażu permanentnego zajmuje się wykwalifikowana linergistka z naszego personelu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie najwyższych standardów, opierającego się o szkolenia i kursy.

Makijaż permanentny - zalety

Efekty makijażu permanentnego utrzymują się około 1,5 do 2 lat, a wszystko zależne jest od kilku czynników m.in.:

  • typ i kondycja skóry,

  • jakość barwnika wraz z systematycznym uzupełnieniem,

  • właściwa pielęgnacja.

Zabieg wykonywany jest etapami, czego głównym celem jest uzyskanie jak najlepszych efektów.

zabieg makijażu permanentnego brwi w Szczecinie.jpg

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego w Lux Medica Beauty w Szczecinie?

1 krok: Konsultacja

Zaczynamy od konsultacji, gdzie przeprowadzana jest dokładna rozmowa z klientką. Jest to niezwykle ważne, aby wykluczyć wszelkie przeciwskazania. Równie ważne jest nakreślenie próbnego rysunku przy pomocy tradycyjnych kosmetyków. Pomaga to zwizualizować efekt finalny, a także nanieść ewentualne poprawki, zgodnie z oczekiwaniami klientki.

2 krok: Wprowadzenie barwnika

Kiedy projekt zostanie zaakceptowany przystępujemy do etapu drugiego. Polega on na wprowadzeniu barwnika pod skórę przy pomocy jednorazowej igły. Nasz gabinet nie tylko dba o bezpieczeństwo, ale także komfort podczas zabiegów. W tym celu stosujemy znieczulenie miejscowe.

Spektakularne rezultaty zapewnia pewna ręka linergistki oraz atestowane barwniki, spełniające najwyższe normy. Średni czas trwania zależny jest od kilku czynników: skali trudności rysunku, obszaru poddanego zabiegowi oraz indywidualnych preferencji związanych z efektem i kondycją skóry. Najczęściej jednak wystarczy od 1 do 3 godzin.

3 krok: Korekta

Po zakończonym zabiegu należy odczekać około 2 dni. Wtedy następuje delikatne złuszczanie skóry oraz pojawienie się drobnych strupków. Nie należy się jednak tego obawiać, gdyż to normalna reakcją. Utrzymuje się ona do około 4 tygodni.

Po takim czasie należy ponownie wybrać się do gabinetu w celu wykonania korekty makijażu. Jest to drobny zabieg trwający średnio od 30 minut do 2 godzin. Wszystko zależne jest od rezultatu powstałego po poprzedniej wizycie. Celem korekty jest bowiem nałożenie dodatkowego pigmentu w miejscach, gdzie występują ubytki. Ważne jest aby efekt wraz z nadanym kształtem, był naturalny z płynną kreską.

luxmedica beauty logo_15.jpg

Adres

Follow

Godziny otwarcia

 Luxmedica Face and Body Beauty

 ul. Welecka 1a

72-006 Mierzyn

  • Instagram
  • Facebook

Pon - Pt
9:00 - 18:00


 

Kontakt

Tel.: +48 793 797 800

Zobacz jak do nas dojechać