Poznaj nasz zespół

Mam na imię Marzena. Jestem dyplomowaną kosmetyczką oraz magistrem promocji zdrowia, dlatego istotne jest dla mnie holistyczne podejście do organizmu klienta. Niezwykle ważne bowiem jest dbanie o siebie od zewnątrz, jak również od wewnątrz.
I to jest jedyna, właściwa droga do piękna. W Luxmedica Face and Body Beauty jestem managerem, dbam o urodę klientów, ich dobre samopoczucie, zadowolenie, a także zajmuje się doradztwem z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, zarówno tej gabinetowej jak i domowej. Specjalizuje się w japońskim masażu Kobido. 
Na pierwszym miejscu stawiam potrzeby swoich klientów oraz wyznaczenie wspólnych celów w dążeniu do zadowalających efektów. Stale doskonale swoje umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.  Moja praca to moja pasja.

Marzena Rutkowska
Manager salonu
Dyplomowana kosmetyczka
Mg. Promocji Zdrowia

721A6D23-4917-4825-AC59-5CFE38140754_edi
21-11-22-Biznesowa-Aleksandra-Kowalska3156-v3.jpg

Mam na imię Aleksandra Apanasowicz-Kowalska.   Studia na kierunku kosmetologia ukończyłam w roku 2014,następnie zdobyłam tytuł podologa.
Mam za sobą 15 lat stażu pracy,w tym 10 letnie prowadzenie działalności własnej-gabinetu kosmetologicznego.
Swoje umiejętności doskonalę biorąc udział w licznych szkoleniach i sympozjach naukowych.
Specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych i leczniczych stóp ,a moją wielką pasją jest pomoc i przynoszenie ulgi pacjentom z przeróżnymi dolegliwościami.  

Aleksandra Apanasowicz-Kowalska

Kosmetolog-Podolog

received_594815905068426.jpeg

Jestem lekarzem dentystą i certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Oferuję szeroką gamę zabiegów z zakresu estetyki twarzy i ciała. Dążąc do perfekcji staram się wydobyć naturalne piękno. Od zawsze było to dla mnie synonimem ideału. Fundamentem mojej pracy jest zapewnienie Pacjentowi bezpieczeństwa, a moją misją dbałość o każdy szczegół. W ten sposób buduję wzajemne zaufanie i cementuje trwałą relację. Zapraszam wszystkich chętnych na konsultacje i zabiegi medycyny estetycznej. 

Kinga Dmochowska-Lisak

Stomatolog

Lekarz medycyny estetycznej