oczyszczanie i pielęgnacja twarzy  w Szczecinie.jpg

Oczyszczanie twarzy
w LuxMedica beauty

Profesjonalny zabieg oczyszczania twarzy w Szczecinie

Znajdź w ciągu codziennego pędu chwile dla siebie i wybierz się do gabinetu Luxmedica Beauty, gdzie czeka na ciebie szeroki wybór zabiegów z oferty rytuałów piękna dla twarzy. Wśród nich specjalne miejsce zajmują te mające na celu oczyszczenie twarzy. Są one dedykowane wszystkim, którzy zmagają się z problematyczną skórą – zaczynając od cery tłustej, przez naczynkową, a na suchej kończąc. Każdy kto chce zadbać o swój wygląd, powinien skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych oczyszczania twarzy. W LuxMedica Beauty zajmujemy się również zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz tj. mikrodermabrazja czy mezoterapia.

oczyszczanie twarzy w Szczecinie.jpg

Oczyszczanie twarzy – komu zalecany jest zabieg?

Jednym z najczęściej spotykanych problemów z którym zgłaszają się nasi Klienci jest nadmierna produkcja sebum i wiecznie „świecąca się” twarz. To podstawowe oznaki cery tłustej. Niekiedy towarzyszą temu także rozszerzone pory. Specjalistyczne zabiegi oczyszczania pozwalają utrzymać skórę we właściwej kondycji oraz zniwelować powstały problem.

Zabieg oczyszczania twarzy dla cery trądzikowej w Szczecinie

Cera trądzikowa wymaga dodatkowego wsparcia, gdzie oprócz pielęgnacji specjalnymi kosmetykami, warto wybrać się do salonu kosmetycznego. W Luxmedica Beauty oferujemy szereg zabiegów, które pomogą w walce o gładką skórę twarzy, gdzie wypryski oraz trudne do usunięcia wągry pozostaną wspomnieniem. Nasz personel stosuje różnorodne metody, które nie tylko są skuteczne, ale również całkowicie bezpieczne.

oczyszczanie cery tłustej.jpg
oczyszczanie twarzy.jpg

 Dokładne oczyszczanie twarzy dla każdego typu cery w Szczecinie

Błędem jest przekonanie, że wyłącznie cera trądzikowa i tłusta powinny być poddawane regularnemu oczyszczaniu. Także ta sucha i naczynkowa zasługują na tę formę pielęgnacji. Najważniejsze jest dobranie odpowiednich metod, tak aby nie zaszkodzić. Nie muszą się jednak o to Państwo martwić. Nasz personel posiada wszelkie kwalifikacje, uprawniające do świadczenia usług kosmetycznych na najwyższym poziomie.

Oczyszczanie twarzy w trosce o dobro klientów

Każdy z szeregu zabiegów oczyszczania twarzy, jakie posiadamy w naszej ofercie, dedykowany jest indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Właśnie oni są oni dla nas najważniejsi, dlatego przed przystąpieniem do wykonywania dokładnie wsłuchujemy się w ich problemy z cerą oraz przyglądamy się jej kondycji.

pielęgnacja i oczyszczanie twarzy.jpg
zabieg oczyszczania twarzy w Szczecinie.jpg

Dlaczego powinno się regularnie oczyszczać twarz?

Zalecamy, aby wizyta w gabinecie kosmetycznym na oczyszczaniu twarzy, była regularnym rytuałem. Warto systematycznie wykonywać zabiegi, co zwiększy i utrzyma ich efekty. Tym samym staje się to elementem dbania o swój wygląd, a poświęcony czas tylko sobie działa doskonale na komfort psychiczny, wprawiając w błogi stan.

Oczyszczanie twarzy i porady pielęgnacyjne w Szczecinie

W ramach wizyty oprócz profesjonalnych usług otrzymują Państwo porady dotyczące właściwej pielęgnacji. Wszystko w ramach utrzymania najwyższych standardów, które są dla nas niezwykle ważne.

Piękna i promienista cera jest prawdziwą ozdobą, a wraz z uśmiechem Klientów Luxmedica Beauty, są najlepszą nagroda dla naszego personelu oraz rekomendacją do skorzystania z naszych usług.

luxmedica beauty logo_15.jpg

Adres

Follow

Godziny otwarcia

 Luxmedica Face and Body Beauty

 ul. Welecka 1a

72-006 Mierzyn

  • Instagram
  • Facebook

Pon - Pt
9:00 - 18:00


 

Kontakt

Tel.: +48 793 797 800

Zobacz jak do nas dojechać