manicure w Mierzynie.jpg

Manicure/Pedicure 
w  LuxMedica Beauty

Manicure/Pedicure w Mierzynie

Piękne dłonie oraz stopy są prawdziwą ozdobą każdej eleganckiej kobiety oraz szykownego mężczyzny. Dzięki szerokiemu wyborowi zabiegów manicure oraz Pedicure możesz skorzystać z profesjonalnych usług naszych kosmetyczek, które nie tylko zadbają o Twoje ręce czy stopy, ale także wprawią Cię w błogi stan relaksu. Poświęć czas tylko dla siebie i wybierz jeden z rodzajów manicure oraz Pedicure z naszej oferty. W naszym salonie można wykonać również makijaż permanentny czy laminację brwi. Szereg zabiegów pielęgnacyjnych pozwala naszym klientkom poczuć się jeszcze piękniej!

manicure klasyczne w Mierzynie.jpg

Manicure/pedicure klasyczny

Najpopularniejszy manicure/Pedicure jest klasycznym sposobem na zadbanie o swoje dłonie. Polega głównie na opiłowaniu płytki paznokci wraz z nadaniem im kształtu. Następnie przy pomocy cążek usuwane są uciążliwe skórki. Wszystko kończymy nałożeniem kosmetyków pielęgnacyjnych tj. oliwki na skórki oraz kremu o właściwościach regeneracyjnych. Jest on wmasowywanie w dłonie, dzięki czemu nie tylko efekt końcowy będzie zadowalający, ale także odprężenie po zabiegu.

Szeroki wybór lakierów do manicure oraz Pedicure klasycznego w Mierzynie

Dodatkowo podczas manicure klasycznego możliwe jest wykonanie malowania płytki paznokcia na wymarzony kolor. Posiadamy szeroki wybór lakierów, które wyróżniają się bogatą paletą barw oraz wysoką jakością. Nie odpryskują, a efekt utrzymuje się długo. Skład jest bezpieczny dla płytki paznokcia, co jest dodatkowym atutem.

profesjonalny manicure klasyczny.jpg
manicure klasyczne.jpg

Zadbane dłonie po manicure klasycznym w LuxMedica Beauty w Mierzynie

Zabieg polecamy wszystkim, którzy pragną zadbać o swoje dłonie, stopy oraz paznokcie. Odżywiona płytka oraz skóra jest głównym celem manicure klasycznego. Nasze kosmetyczki znakomicie radzą sobie zarówno z damskimi dłońmi, jak i męskimi.

Manicure/pedicure hybrydowy

W ramach manicure oraz pedicure wykonujemy także hybrydę, która wyróżnia się dłuższą trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i odpryskiwanie. Zabieg wygląda podobnie do klasycznego manicure/pedicure. Zaczynamy od nadania płytce paznokcia odpowiedniego kształtu, a następnie usuwamy skórki. Różnica polega w doborze kosmetyków, gdyż tutaj stosowany jest specjalny lakier hybrydowy lub żelowy. Wymagają one utwardzenia specjalną lampą.

manicure hybrydowy Mierzyn.jpg
manicure hybrydowe.jpg

Długotrwały efekt po manicure hybrydowym w Mierzynie

Dzięki tej technice wybrany kolor na paznokciach będzie utrzymywał się od 2 do 3 tygodni. Jest to ogromna zaleta, którą docenią fanki barwnych malunków. Jeżeli jednak wolisz bardziej klasyczne formy, oferujemy także wykonanie manicure hybrydowego z frenchem. Cielisty kolor wraz delikatnym, białym paskiem odda elegancki wygląd dłoni.

Profesjonalny manicure hybrydowy w Lux Medica w Mierzynie

Czy hybryda może zaszkodzić płytce paznokcia? Często spotykamy się z tym pytaniem. Pragniemy rozwiać wszelkie pojawiające się obawy. Wszystko zależy bowiem od właściwego przygotowania i wykonania zabiegu. Nasz personel wyróżnia się prawdziwą starannością i dokładnie wykonuje manicure hybrydowy. Pracuje także na sprzęcie najwyższej jakości, dzięki czemu płytka paznokcia zarówno po zabiegu, jak i ściągnięciu hybrydy, wygląda nienagannie.

profesjonalny manicure hybrydowe w Mierzynie.jpg
luxmedica beauty logo_15.jpg

Adres

Follow

Godziny otwarcia

 Luxmedica Face and Body Beauty

 ul. Welecka 1a

72-006 Mierzyn

  • Instagram
  • Facebook

Pon - Pt
9:00 - 18:00


 

Kontakt

Tel.: +48 793 797 800

Zobacz jak do nas dojechać