manicure w Mierzynie.jpg

Manicure/Pedicure Szczecin
w  LuxMedica Beauty

Manicure/Pedicure w Szczecinie (Mierzyn)

Piękne dłonie oraz stopy są prawdziwą ozdobą każdej eleganckiej kobiety oraz szykownego mężczyzny. Dzięki szerokiemu wyborowi zabiegów manicure oraz Pedicure możesz skorzystać z profesjonalnych usług naszych kosmetyczek, które nie tylko zadbają o Twoje ręce czy stopy, ale także wprawią Cię w błogi stan relaksu. Poświęć czas tylko dla siebie i wybierz jeden z rodzajów manicure oraz Pedicure z naszej oferty. W naszym salonie można wykonać również makijaż permanentny czy laminację brwi. Szereg zabiegów pielęgnacyjnych pozwala naszym klientkom poczuć się jeszcze piękniej!

manicure klasyczne w Mierzynie.jpg

Manicure/pedicure klasyczny Szczecin

Najpopularniejszy manicure/Pedicure jest klasycznym sposobem na zadbanie o swoje dłonie. Polega głównie na opiłowaniu płytki paznokci wraz z nadaniem im kształtu. Następnie przy pomocy cążek usuwane są uciążliwe skórki. Wszystko kończymy nałożeniem kosmetyków pielęgnacyjnych tj. oliwki na skórki oraz kremu o właściwościach regeneracyjnych. Jest on wmasowywanie w dłonie, dzięki czemu nie tylko efekt końcowy będzie zadowalający, ale także odprężenie po zabiegu.

Szeroki wybór lakierów do manicure oraz Pedicure klasycznego w Szczecinie(mierzyn)

Dodatkowo podczas manicure klasycznego możliwe jest wykonanie malowania płytki paznokcia na wymarzony kolor. Posiadamy szeroki wybór lakierów, które wyróżniają się bogatą paletą barw oraz wysoką jakością. Nie odpryskują, a efekt utrzymuje się długo. Skład jest bezpieczny dla płytki paznokcia, co jest dodatkowym atutem.

profesjonalny manicure klasyczny.jpg
manicure klasyczne.jpg

Zadbane dłonie po manicure klasycznym w LuxMedica Beauty w Szczecinie(mierzyn)

Zabieg manicure oraz pedicure polecamy wszystkim, którzy pragną zadbać o swoje dłonie, stopy oraz paznokcie. Odżywiona płytka oraz skóra jest głównym celem manicure klasycznego. Nasze kosmetyczki znakomicie radzą sobie zarówno z damskimi dłońmi, jak i męskimi.

Manicure/pedicure hybrydowy Szczecin

W ramach manicure oraz pedicure wykonujemy także hybrydę, która wyróżnia się dłuższą trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne i odpryskiwanie. Zabieg wygląda podobnie do klasycznego manicure/pedicure. Zaczynamy od nadania płytce paznokcia odpowiedniego kształtu, a następnie usuwamy skórki. Różnica polega w doborze kosmetyków, gdyż tutaj stosowany jest specjalny lakier hybrydowy lub żelowy. Wymagają one utwardzenia specjalną lampą.

manicure hybrydowy Mierzyn.jpg
manicure hybrydowe.jpg

Długotrwały efekt po manicure hybrydowym SZCZECINIE(mierzyn)

Dzięki tej technice wybrany kolor na paznokciach będzie utrzymywał się od 2 do 3 tygodni. Jest to ogromna zaleta, którą docenią fanki barwnych malunków. Jeżeli jednak wolisz bardziej klasyczne formy, oferujemy także wykonanie manicure hybrydowego z frenchem. Cielisty kolor wraz delikatnym, białym paskiem odda elegancki wygląd dłoni.

Profesjonalny manicure hybrydowy(Szczecin) w Lux Medica 

Czy hybryda może zaszkodzić płytce paznokcia? Często spotykamy się z tym pytaniem. Pragniemy rozwiać wszelkie pojawiające się obawy. Wszystko zależy bowiem od właściwego przygotowania i wykonania zabiegu. Nasz personel wyróżnia się prawdziwą starannością i dokładnie wykonuje manicure hybrydowy. Pracuje także na sprzęcie najwyższej jakości, dzięki czemu płytka paznokcia zarówno po zabiegu, jak i ściągnięciu hybrydy, wygląda nienagannie.

profesjonalny manicure hybrydowe w Mierzynie.jpg
luxmedica beauty logo_15.jpg

Adres

Follow

Godziny otwarcia

 Luxmedica Face and Body Beauty

 ul. Welecka 1a

72-006 Mierzyn

  • Instagram
  • Facebook

Pon - Pt
9:00 - 18:00


 

Kontakt

Tel.: +48 793 797 800

Zobacz jak do nas dojechać