profesjonalna laminacja brwi w Szczecinie.jpg

Laminacja brwi - LuxMedica Beauty 

Laminacja brwi w Szczecinie

Laminacja brwi jest doskonałym sposobem, aby okiełznać niesforne włoski, które często rosną nieregularnie. To innowacyjna metoda pozwalająca na ułożenie ich w odpowiednią stronę, tak aby pięknie podkreślały oko.

laminacja brwi Szczecin.jpg

Piękne oczy i brwi z zabiegiem laminacji w Szczecinie

Zabieg laminacji posiada kilka zalet, do których należą m.in. efekty odżywienia i regeneracji. Tym samym brwi po zakończeniu są grubsze, gęstsze i bardziej błyszczące. Podobnie jak wzrok naszym Klientek, zachwyconych rezultatami, widocznych zaraz po zakończeniu wykonywania zabiegu. Efekt utrzymuje się przez długi czas – nawet do 1-1,5 miesiąca. W połączeniu z liftingiem rzęs przepięknie podkreśla oczy, dodaje twarzy blasku.

Na czym polega zabieg laminacji brwi?

Wykonanie zabiegu laminacji zalecany jest wszystkim osobom, które zmagają się z nieregularnymi brwiami. Polega on głównie na zmianie kształtu wraz z kierunkiem układanie się pojedynczych włosków. W tym celu stosowany jest specjalny preparat z kwasem tioglikolowym. Nakładany jest na miejsce poddane zabiegowi, a następnie kolejne włoski są układane względem kierunku ich rośnięcia.

Kwas otwiera łuskę, więc ważne jest także zastosowanie środków regenerujących, opartych np. na keratynie i olejkach roślinnych. Ich zadaniem jest uzupełnienie spoiwa między łuskami, zwiększając elastyczność włosków. Otrzymują również dodatkowy blask.

zabieg laminacji brwi w Szczecinie.jpg
laminacja brwi.jpg

Zadbaj o odpowiednią pielęgnację brwi po zabiegu laminacji w Szczecinie

Po zakończonym zabiegu należy pamiętać o najważniejszym elemencie, czyli pielęgnacji brwi. Dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów oraz wskazówek, udzielonych przez nasz personel, mogą być Państwo spokojni o kondycję brwi. W naszym gabinecie kosmetycznym wykonujemy również Lifting rzęs, manicure, Pedicure oraz szereg zabiegów pielęgnacyjnych.

luxmedica beauty logo_15.jpg

Adres

Follow

Godziny otwarcia

 Luxmedica Face and Body Beauty

 ul. Welecka 1a

72-006 Mierzyn

  • Instagram
  • Facebook

Pon - Pt
9:00 - 18:00


 

Kontakt

Tel.: +48 793 797 800

Zobacz jak do nas dojechać