japoński masaż Kobido Szczecin.jpg

Japoński Masaż Kobido szczecin

Masaż liftingujący twarz

Masaż kobido w Szczecinie

Masaż Kobido jest często określany nie chirurgicznym liftingiem twarzy. Jest to zabieg manualny, bardzo intensywny, który działa na głębokie struktury skóry, a także mięśni twarzy. To najbardziej zaawansowana technicznie forma japońskiego masażu budzi wewnętrzne receptory i sprawia, że nasza skóra się regeneruje i może ponownie "oddychać". Dzięki tym japońskim technikom masażu twarzy możemy zniwelować zmarszczki, poprawić owal twarzy i podnieść policzki, przywrócić jędrność, elastyczność i odżywić skórę. Dodatkowo zapewnia pełen relaks i odprężenia, a także zmniejsza efekty bruksizmu, napięcia żuchwy, karku, szyi i głowy.

japoński masaż twarzy kobido Szczecin.jpg

Na czym polega masaż kobido w Szczecinie?

Masaż Kobido trwa 75 minut i składa się z 5 etapów. Rozpoczyna się gładkimi i delikatnymi ruchami, ustanawia to pierwszy kontakt z twarzą klienta i rozgrzewa tkanki. Techniki relaksu i masażu tkanek głębokich uwalnia powięź i inne tkanki łączne, jednocześnie rozluźniając mięśnie i wygładzając zmarszczki. W ciągu dnia pracują wszystkie mięśnie naszej twarzy i niczym nie jesteśmy w stanie ich rozluźnić jak właśnie głębokim masażem manualnym. 

Jak wygląda masaż kobido w naszym gabinecie w Szczecinie?

Po części masażu tkanek głębokich następuje relaks, który polega na masażu dekoltu, karku i szyi, bowiem napięcia szyi ograniczają swobodny przepływ krwi do głowy i twarzy. Ta część masażu pomaga klientowi odpocząć, redukować stres, który jest źródłem przedwczesnego starzenia się skóry. Kolejnym etapem jest oczyszczanie – wykorzystujemy tutaj techniki drenujące - dzięki temu usuwamy toksyny, a to wpływa na zmniejszenie obrzęków i poprawia krążenie. Po masażu limfatycznych następuje część główna czyli lifting. Koncentrujemy się tutaj na technikach intensywnie liftingujących, które poprawiają elastyczność i wygładzają skórę. Całość masażu kończymy energetyzacją – pracujemy na punktach akupresurowych twarzy w celu zrównoważenia energii i pracy narządów wewnętrznych.

masaż kobido liftingujący twarz.jpg
japoński masaż Kobido w Szczecinie.jpg

Zapraszamy na wyjątkowy masaż w naszym gabinecie w Szczecinie

Kobido to prawdziwa magia, trudno w nią uwierzyć zanim samemu się jej nie doświadczy. Zachęcamy każdego do spróbowania tego wyjątkowego masażu – piękno jest w naszych rękach. Nasz gabinet medycyny estetycznej zapewnia bezpieczne i relaksujące zabiegi pielęgnacyjne i oczyszczające twarz. Poza masażem Kobido nasze klientki równie chętnie korzystają z zabiegów mezoterapiimikrodermabrazji. W LuxMedica Beauty zrelaksujesz się i poczujesz się piękniejsza!

luxmedica beauty logo_15.jpg

Adres

Follow

Godziny otwarcia

 Luxmedica Face and Body Beauty

 ul. Welecka 1a

72-006 Mierzyn

  • Instagram
  • Facebook

Pon - Pt
9:00 - 18:00


 

Kontakt

Tel.: +48 793 797 800

Zobacz jak do nas dojechać